Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Żabianka SKM08:22
Rybacka08:23
Pomorska08:25
Piastowska08:27
Czerwony Dwór08:28
Chłopska08:30
Obrońców Wybrzeża08:31
Przymorze Wielkie08:33
Czarny Dwór08:36
al. Płażyńskiego08:38
Dworska
 
08:39
0 min.
 
PCK08:401 min.
 
Brzeźno08:423 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:434 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:456 min.
 
Wyzwolenia08:478 min.
 
Marynarki Polskiej08:489 min.
 
Plac Wolności08:4910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:5011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:5112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy