Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Żabianka SKM07:52
Rybacka07:53
Pomorska07:55
Piastowska07:57
Czerwony Dwór07:58
Chłopska08:00
Obrońców Wybrzeża08:01
Przymorze Wielkie08:03
Czarny Dwór08:06
al. Płażyńskiego08:08
Dworska
 
08:09
0 min.
 
PCK08:101 min.
 
Brzeźno08:123 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:134 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:156 min.
 
Wyzwolenia08:178 min.
 
Marynarki Polskiej08:189 min.
 
Plac Wolności08:1910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:2011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:2112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy