Rozkład jazdy na: Wt., 2.06.2020
Żabianka SKM22:22
Rybacka22:23
Pomorska22:24
Piastowska22:26
Czerwony Dwór22:27
Chłopska22:29
Obrońców Wybrzeża22:30
Przymorze Wielkie22:31
Czarny Dwór22:33
al. Płażyńskiego22:34
Dworska
 
22:35
0 min.
 
PCK22:361 min.
 
Brzeźno22:383 min.
 
Krasickiego (n/ż)22:394 min.
 
Zespół Szkół Morskich22:416 min.
 
Wyzwolenia22:438 min.
 
Marynarki Polskiej22:449 min.
 
Plac Wolności22:4510 min.
 
Nowy Port Zajezdnia22:4611 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni22:4712 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy