Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM06:42
Rybacka06:43
Pomorska06:45
Piastowska06:47
Czerwony Dwór06:49
Chłopska06:51
Obrońców Wybrzeża06:52
Przymorze Wielkie06:54
Czarny Dwór06:57
al. Płażyńskiego06:59
Dworska
 
07:00
0 min.
 
PCK07:011 min.
 
Brzeźno07:033 min.
 
Krasickiego (n/ż)07:044 min.
 
Zespół Szkół Morskich07:066 min.
 
Wyzwolenia07:088 min.
 
Marynarki Polskiej07:099 min.
 
Plac Wolności07:1010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:1111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni07:1212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy