Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Żabianka SKM20:12
Rybacka20:13
Pomorska20:15
Piastowska20:17
Czerwony Dwór20:18
Chłopska20:20
Obrońców Wybrzeża20:21
Przymorze Wielkie20:23
Czarny Dwór20:26
al. Płażyńskiego20:28
Dworska
 
20:29
0 min.
 
PCK20:301 min.
 
Brzeźno20:323 min.
 
Krasickiego (n/ż)20:334 min.
 
Zespół Szkół Morskich20:356 min.
 
Wyzwolenia20:378 min.
 
Marynarki Polskiej20:389 min.
 
Plac Wolności20:3910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:4011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni20:4112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy