Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Żabianka SKM18:52
Rybacka18:53
Pomorska18:55
Piastowska18:57
Czerwony Dwór18:58
Chłopska19:00
Obrońców Wybrzeża19:01
Przymorze Wielkie19:03
Czarny Dwór19:06
al. Płażyńskiego19:08
Dworska
 
19:09
0 min.
 
PCK19:101 min.
 
Brzeźno19:123 min.
 
Krasickiego (n/ż)19:134 min.
 
Zespół Szkół Morskich19:156 min.
 
Wyzwolenia19:178 min.
 
Marynarki Polskiej19:189 min.
 
Plac Wolności19:1910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:2011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:2112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy