Rozkład jazdy na: Cz., 16.07.2020
Żabianka SKM06:32
Rybacka06:33
Pomorska06:35
Piastowska06:37
Czerwony Dwór06:39
Chłopska06:41
Obrońców Wybrzeża06:42
Przymorze Wielkie06:44
Czarny Dwór06:47
al. Płażyńskiego06:49
Dworska
 
06:50
0 min.
 
PCK06:511 min.
 
Brzeźno06:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)06:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich06:566 min.
 
Wyzwolenia06:588 min.
 
Marynarki Polskiej06:599 min.
 
Plac Wolności07:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni07:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy