Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM17:32
Rybacka17:33
Pomorska17:35
Piastowska17:37
Czerwony Dwór17:39
Chłopska17:41
Obrońców Wybrzeża17:42
Przymorze Wielkie17:44
Czarny Dwór17:47
al. Płażyńskiego17:49
Dworska
 
17:50
0 min.
 
PCK17:511 min.
 
Brzeźno17:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:566 min.
 
Wyzwolenia17:588 min.
 
Marynarki Polskiej17:599 min.
 
Plac Wolności18:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy