Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Żabianka SKM17:12
Rybacka17:13
Pomorska17:15
Piastowska17:17
Czerwony Dwór17:19
Chłopska17:21
Obrońców Wybrzeża17:22
Przymorze Wielkie17:24
Czarny Dwór17:27
al. Płażyńskiego17:29
Dworska
 
17:30
0 min.
 
PCK17:311 min.
 
Brzeźno17:333 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:344 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:366 min.
 
Wyzwolenia17:388 min.
 
Marynarki Polskiej17:399 min.
 
Plac Wolności17:4010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:4111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:4212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy