Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM16:32
Rybacka16:33
Pomorska16:35
Piastowska16:37
Czerwony Dwór16:39
Chłopska16:41
Obrońców Wybrzeża16:42
Przymorze Wielkie16:44
Czarny Dwór16:47
al. Płażyńskiego16:49
Dworska
 
16:50
0 min.
 
PCK16:511 min.
 
Brzeźno16:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:566 min.
 
Wyzwolenia16:588 min.
 
Marynarki Polskiej16:599 min.
 
Plac Wolności17:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy