Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Żabianka SKM06:22
Rybacka06:23
Pomorska06:25
Piastowska06:27
Czerwony Dwór06:29
Chłopska06:31
Obrońców Wybrzeża06:32
Przymorze Wielkie06:34
Czarny Dwór06:37
al. Płażyńskiego06:39
Dworska
 
06:40
0 min.
 
PCK06:411 min.
 
Brzeźno06:433 min.
 
Krasickiego (n/ż)06:444 min.
 
Zespół Szkół Morskich06:466 min.
 
Wyzwolenia06:488 min.
 
Marynarki Polskiej06:499 min.
 
Plac Wolności06:5010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:5111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni06:5212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy