Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Żabianka SKM13:52
Rybacka13:53
Pomorska13:55
Piastowska13:57
Czerwony Dwór13:59
Chłopska14:01
Obrońców Wybrzeża14:02
Przymorze Wielkie14:04
Czarny Dwór14:07
al. Płażyńskiego14:09
Dworska
 
14:10
0 min.
 
PCK14:111 min.
 
Brzeźno14:133 min.
 
Krasickiego (n/ż)14:144 min.
 
Zespół Szkół Morskich14:166 min.
 
Wyzwolenia14:188 min.
 
Marynarki Polskiej14:199 min.
 
Plac Wolności14:2010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:2111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni14:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy