Rozkład jazdy na: Wt., 2.06.2020
Żabianka SKM13:12
Rybacka13:13
Pomorska13:15
Piastowska13:17
Czerwony Dwór13:19
Chłopska13:21
Obrońców Wybrzeża13:22
Przymorze Wielkie13:24
Czarny Dwór13:27
al. Płażyńskiego13:29
Dworska
 
13:30
0 min.
 
PCK13:311 min.
 
Brzeźno13:333 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:344 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:366 min.
 
Wyzwolenia13:388 min.
 
Marynarki Polskiej13:399 min.
 
Plac Wolności13:4010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:4111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:4212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy