Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM11:52
Rybacka11:53
Pomorska11:55
Piastowska11:57
Czerwony Dwór11:59
Chłopska12:01
Obrońców Wybrzeża12:02
Przymorze Wielkie12:04
Czarny Dwór12:07
al. Płażyńskiego12:09
Dworska
 
12:10
0 min.
 
PCK12:111 min.
 
Brzeźno12:133 min.
 
Krasickiego (n/ż)12:144 min.
 
Zespół Szkół Morskich12:166 min.
 
Wyzwolenia12:188 min.
 
Marynarki Polskiej12:199 min.
 
Plac Wolności12:2010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:2111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni12:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy