Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni09:20
Władysława IV09:22
Plac Wolności09:24
Wyzwolenia09:26
Zespół Szkół Morskich09:28
Krasickiego (n/ż)09:30
Brzeźno09:31
PCK09:32
Dworska09:34
al. Płażyńskiego
 
09:36
0 min.
 
Czarny Dwór09:371 min.
 
Przymorze Wielkie09:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża09:404 min.
 
Czerwony Dwór09:437 min.
 
Piastowska09:459 min.
 
Gospody09:4711 min.
 
Subisława09:4913 min.
 
Żabianka SKM09:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy