Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni09:00
Władysława IV09:02
Plac Wolności09:04
Wyzwolenia09:06
Zespół Szkół Morskich09:08
Krasickiego (n/ż)09:10
Brzeźno09:11
PCK09:12
Dworska09:14
al. Płażyńskiego
 
09:16
0 min.
 
Czarny Dwór09:171 min.
 
Przymorze Wielkie09:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża09:204 min.
 
Czerwony Dwór09:237 min.
 
Piastowska09:259 min.
 
Gospody09:2711 min.
 
Subisława09:2913 min.
 
Żabianka SKM09:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy