Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni05:58
Władysława IV06:00
Plac Wolności06:02
Wyzwolenia06:04
Zespół Szkół Morskich06:06
Krasickiego (n/ż)06:08
Brzeźno06:09
PCK06:10
Dworska06:12
al. Płażyńskiego
 
06:14
0 min.
 
Czarny Dwór06:151 min.
 
Przymorze Wielkie06:173 min.
 
Obrońców Wybrzeża06:184 min.
 
Czerwony Dwór06:217 min.
 
Piastowska06:239 min.
 
Gospody06:2511 min.
 
Subisława06:2713 min.
 
Żabianka SKM06:2814 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy