Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni07:13
Władysława IV07:15
Plac Wolności07:17
Wyzwolenia07:19
Zespół Szkół Morskich07:21
Krasickiego (n/ż)07:23
Brzeźno07:24
PCK07:25
Dworska07:27
al. Płażyńskiego
 
07:28
0 min.
 
Czarny Dwór07:291 min.
 
Przymorze Wielkie07:313 min.
 
Obrońców Wybrzeża07:324 min.
 
Czerwony Dwór07:357 min.
 
Piastowska07:379 min.
 
Gospody07:3911 min.
 
Subisława07:4113 min.
 
Żabianka SKM07:4214 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy