Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni06:45
Władysława IV06:46
Plac Wolności06:48
Wyzwolenia06:50
Zespół Szkół Morskich06:52
Krasickiego (n/ż)06:54
Brzeźno06:55
PCK06:56
Dworska06:58
al. Płażyńskiego
 
06:59
0 min.
 
Czarny Dwór07:001 min.
 
Przymorze Wielkie07:023 min.
 
Obrońców Wybrzeża07:034 min.
 
Czerwony Dwór07:067 min.
 
Piastowska07:078 min.
 
Gospody07:0910 min.
 
Subisława07:1112 min.
 
Żabianka SKM07:1213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy