Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni06:15
Władysława IV06:16
Plac Wolności06:18
Wyzwolenia06:20
Zespół Szkół Morskich06:22
Krasickiego (n/ż)06:24
Brzeźno06:25
PCK06:26
Dworska06:28
al. Płażyńskiego
 
06:29
0 min.
 
Czarny Dwór06:301 min.
 
Przymorze Wielkie06:323 min.
 
Obrońców Wybrzeża06:334 min.
 
Czerwony Dwór06:367 min.
 
Piastowska06:378 min.
 
Gospody06:3910 min.
 
Subisława06:4112 min.
 
Żabianka SKM06:4213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy