Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni19:31
Władysława IV19:33
Plac Wolności19:35
Wyzwolenia19:37
Zespół Szkół Morskich19:39
Krasickiego (n/ż)19:41
Brzeźno19:42
PCK19:43
Dworska19:45
al. Płażyńskiego
 
19:46
0 min.
 
Czarny Dwór19:471 min.
 
Przymorze Wielkie19:493 min.
 
Obrońców Wybrzeża19:504 min.
 
Czerwony Dwór19:537 min.
 
Piastowska19:559 min.
 
Gospody19:5711 min.
 
Subisława19:5913 min.
 
Żabianka SKM20:0014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy