Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni17:09
Władysława IV17:11
Plac Wolności17:13
Wyzwolenia17:15
Zespół Szkół Morskich17:17
Krasickiego (n/ż)17:19
Brzeźno17:20
PCK17:21
Dworska17:23
al. Płażyńskiego
 
17:25
0 min.
 
Czarny Dwór17:261 min.
 
Przymorze Wielkie17:283 min.
 
Obrońców Wybrzeża17:294 min.
 
Czerwony Dwór17:327 min.
 
Piastowska17:349 min.
 
Gospody17:3611 min.
 
Subisława17:3813 min.
 
Żabianka SKM17:3914 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy