Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni05:22
Władysława IV05:24
Plac Wolności05:26
Wyzwolenia05:28
Zespół Szkół Morskich05:30
Krasickiego (n/ż)05:32
Brzeźno05:33
PCK05:34
Dworska05:36
al. Płażyńskiego
 
05:37
0 min.
 
Czarny Dwór05:381 min.
 
Przymorze Wielkie05:403 min.
 
Obrońców Wybrzeża05:414 min.
 
Czerwony Dwór05:447 min.
 
Piastowska05:469 min.
 
Gospody05:4811 min.
 
Subisława05:5013 min.
 
Żabianka SKM05:5114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy