Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni15:45
Władysława IV15:47
Plac Wolności15:49
Wyzwolenia15:51
Zespół Szkół Morskich15:53
Krasickiego (n/ż)15:55
Brzeźno15:56
PCK15:57
Dworska15:59
al. Płażyńskiego
 
16:01
0 min.
 
Czarny Dwór16:021 min.
 
Przymorze Wielkie16:043 min.
 
Obrońców Wybrzeża16:054 min.
 
Czerwony Dwór16:087 min.
 
Piastowska16:109 min.
 
Gospody16:1211 min.
 
Subisława16:1413 min.
 
Żabianka SKM16:1514 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy