Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni15:21
Władysława IV15:23
Plac Wolności15:25
Wyzwolenia15:27
Zespół Szkół Morskich15:29
Krasickiego (n/ż)15:31
Brzeźno15:32
PCK15:33
Dworska15:35
al. Płażyńskiego
 
15:37
0 min.
 
Czarny Dwór15:381 min.
 
Przymorze Wielkie15:403 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:414 min.
 
Czerwony Dwór15:447 min.
 
Piastowska15:469 min.
 
Gospody15:4811 min.
 
Subisława15:5013 min.
 
Żabianka SKM15:5114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy