Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni14:57
Władysława IV14:59
Plac Wolności15:01
Wyzwolenia15:03
Zespół Szkół Morskich15:05
Krasickiego (n/ż)15:07
Brzeźno15:08
PCK15:09
Dworska15:11
al. Płażyńskiego
 
15:13
0 min.
 
Czarny Dwór15:141 min.
 
Przymorze Wielkie15:163 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:174 min.
 
Czerwony Dwór15:207 min.
 
Piastowska15:229 min.
 
Gospody15:2411 min.
 
Subisława15:2613 min.
 
Żabianka SKM15:2714 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy