Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni12:50
Władysława IV12:52
Plac Wolności12:54
Wyzwolenia12:56
Zespół Szkół Morskich12:58
Krasickiego (n/ż)13:00
Brzeźno13:01
PCK13:02
Dworska13:04
al. Płażyńskiego
 
13:06
0 min.
 
Czarny Dwór13:071 min.
 
Przymorze Wielkie13:093 min.
 
Obrońców Wybrzeża13:104 min.
 
Czerwony Dwór13:137 min.
 
Piastowska13:159 min.
 
Gospody13:1711 min.
 
Subisława13:1913 min.
 
Żabianka SKM13:2014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy