Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni04:55
Władysława IV04:56
Plac Wolności04:58
Wyzwolenia05:00
Zespół Szkół Morskich05:02
Krasickiego (n/ż)05:04
Brzeźno05:05
PCK05:06
Dworska05:08
al. Płażyńskiego
 
05:09
0 min.
 
Czarny Dwór05:101 min.
 
Przymorze Wielkie05:123 min.
 
Obrońców Wybrzeża05:134 min.
 
Czerwony Dwór05:167 min.
 
Piastowska05:189 min.
 
Gospody05:2011 min.
 
Subisława05:2213 min.
 
Żabianka SKM05:2314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy