Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni11:30
Władysława IV11:32
Plac Wolności11:34
Wyzwolenia11:36
Zespół Szkół Morskich11:38
Krasickiego (n/ż)11:40
Brzeźno11:41
PCK11:42
Dworska11:44
al. Płażyńskiego
 
11:46
0 min.
 
Czarny Dwór11:471 min.
 
Przymorze Wielkie11:493 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:504 min.
 
Czerwony Dwór11:537 min.
 
Piastowska11:559 min.
 
Gospody11:5711 min.
 
Subisława11:5913 min.
 
Żabianka SKM12:0014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy