Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni10:50
Władysława IV10:52
Plac Wolności10:54
Wyzwolenia10:56
Zespół Szkół Morskich10:58
Krasickiego (n/ż)11:00
Brzeźno11:01
PCK11:02
Dworska11:04
al. Płażyńskiego
 
11:06
0 min.
 
Czarny Dwór11:071 min.
 
Przymorze Wielkie11:093 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:104 min.
 
Czerwony Dwór11:137 min.
 
Piastowska11:159 min.
 
Gospody11:1711 min.
 
Subisława11:1913 min.
 
Żabianka SKM11:2014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy