Rozkład jazdy na: Cz., 4.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni09:30
Władysława IV09:32
Plac Wolności09:34
Wyzwolenia09:36
Zespół Szkół Morskich09:38
Krasickiego (n/ż)09:40
Brzeźno09:41
PCK09:42
Dworska09:44
al. Płażyńskiego
 
09:46
0 min.
 
Czarny Dwór09:471 min.
 
Przymorze Wielkie09:493 min.
 
Obrońców Wybrzeża09:504 min.
 
Czerwony Dwór09:537 min.
 
Piastowska09:559 min.
 
Gospody09:5711 min.
 
Subisława09:5913 min.
 
Żabianka SKM10:0014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy