Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni08:30
Władysława IV08:32
Plac Wolności08:34
Wyzwolenia08:36
Zespół Szkół Morskich08:38
Krasickiego (n/ż)08:40
Brzeźno08:41
PCK08:42
Dworska08:44
al. Płażyńskiego
 
08:46
0 min.
 
Czarny Dwór08:471 min.
 
Przymorze Wielkie08:493 min.
 
Obrońców Wybrzeża08:504 min.
 
Czerwony Dwór08:537 min.
 
Piastowska08:559 min.
 
Gospody08:5711 min.
 
Subisława08:5913 min.
 
Żabianka SKM09:0014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy