{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni20:42
Władysława IV20:44
Plac Wolności20:46
Wyzwolenia20:48
Zespół Szkół Morskich20:50
Krasickiego (n/ż)20:52
Brzeźno20:53
PCK20:54
Dworska20:56
al. Płażyńskiego
 
20:57
0 min.
 
Czarny Dwór20:581 min.
 
Przymorze Wielkie21:003 min.
 
Obrońców Wybrzeża21:014 min.
 
Czerwony Dwór21:047 min.
 
Piastowska21:058 min.
 
Gospody21:0710 min.
 
Subisława21:0912 min.
 
Żabianka SKM21:1013 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy