Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni17:20
Władysława IV17:22
Plac Wolności17:24
Wyzwolenia17:26
Zespół Szkół Morskich17:28
Krasickiego (n/ż)17:30
Brzeźno17:31
PCK17:32
Dworska17:34
al. Płażyńskiego
 
17:36
0 min.
 
Czarny Dwór17:371 min.
 
Przymorze Wielkie17:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża17:404 min.
 
Czerwony Dwór17:437 min.
 
Piastowska17:459 min.
 
Gospody17:4711 min.
 
Subisława17:4913 min.
 
Żabianka SKM17:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy