Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni07:34
Władysława IV07:36
Plac Wolności07:38
Wyzwolenia07:40
Zespół Szkół Morskich07:42
Krasickiego (n/ż)07:44
Brzeźno07:45
PCK07:46
Dworska07:48
al. Płażyńskiego
 
07:50
0 min.
 
Czarny Dwór07:511 min.
 
Przymorze Wielkie07:533 min.
 
Obrońców Wybrzeża07:544 min.
 
Czerwony Dwór07:577 min.
 
Piastowska07:599 min.
 
Gospody08:0111 min.
 
Subisława08:0313 min.
 
Żabianka SKM08:0414 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy