Rozkład jazdy na: Pn., 13.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni15:20
Władysława IV15:22
Plac Wolności15:24
Wyzwolenia15:26
Zespół Szkół Morskich15:28
Krasickiego (n/ż)15:30
Brzeźno15:31
PCK15:32
Dworska15:34
al. Płażyńskiego
 
15:36
0 min.
 
Czarny Dwór15:371 min.
 
Przymorze Wielkie15:393 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:404 min.
 
Czerwony Dwór15:437 min.
 
Piastowska15:459 min.
 
Gospody15:4711 min.
 
Subisława15:4913 min.
 
Żabianka SKM15:5014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy