Rozkład jazdy na: Cz., 4.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni14:00
Władysława IV14:02
Plac Wolności14:04
Wyzwolenia14:06
Zespół Szkół Morskich14:08
Krasickiego (n/ż)14:10
Brzeźno14:11
PCK14:12
Dworska14:14
al. Płażyńskiego
 
14:16
0 min.
 
Czarny Dwór14:171 min.
 
Przymorze Wielkie14:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża14:204 min.
 
Czerwony Dwór14:237 min.
 
Piastowska14:259 min.
 
Gospody14:2711 min.
 
Subisława14:2913 min.
 
Żabianka SKM14:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy