Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni08:13
Władysława IV08:15
Plac Wolności08:17
Wyzwolenia08:19
Zespół Szkół Morskich08:21
Krasickiego (n/ż)08:23
Brzeźno08:24
PCK08:25
Dworska08:27
al. Płażyńskiego
 
08:28
0 min.
 
Czarny Dwór08:291 min.
 
Przymorze Wielkie08:313 min.
 
Obrońców Wybrzeża08:324 min.
 
Czerwony Dwór08:357 min.
 
Piastowska08:379 min.
 
Gospody08:3911 min.
 
Subisława08:4113 min.
 
Żabianka SKM08:4214 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy