Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni07:43
Władysława IV07:45
Plac Wolności07:47
Wyzwolenia07:49
Zespół Szkół Morskich07:51
Krasickiego (n/ż)07:53
Brzeźno07:54
PCK07:55
Dworska07:57
al. Płażyńskiego
 
07:58
0 min.
 
Czarny Dwór07:591 min.
 
Przymorze Wielkie08:013 min.
 
Obrońców Wybrzeża08:024 min.
 
Czerwony Dwór08:057 min.
 
Piastowska08:079 min.
 
Gospody08:0911 min.
 
Subisława08:1113 min.
 
Żabianka SKM08:1214 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy