Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni20:13
Władysława IV20:15
Plac Wolności20:17
Wyzwolenia20:19
Zespół Szkół Morskich20:21
Krasickiego (n/ż)20:23
Brzeźno20:24
PCK20:25
Dworska20:27
al. Płażyńskiego
 
20:28
0 min.
 
Czarny Dwór20:291 min.
 
Przymorze Wielkie20:313 min.
 
Obrońców Wybrzeża20:324 min.
 
Czerwony Dwór20:357 min.
 
Piastowska20:379 min.
 
Gospody20:3911 min.
 
Subisława20:4113 min.
 
Żabianka SKM20:4214 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy