Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni06:34
Władysława IV06:36
Plac Wolności06:38
Wyzwolenia06:40
Zespół Szkół Morskich06:42
Krasickiego (n/ż)06:44
Brzeźno06:45
PCK06:46
Dworska06:48
al. Płażyńskiego
 
06:50
0 min.
 
Czarny Dwór06:511 min.
 
Przymorze Wielkie06:533 min.
 
Obrońców Wybrzeża06:544 min.
 
Czerwony Dwór06:577 min.
 
Piastowska06:599 min.
 
Gospody07:0111 min.
 
Subisława07:0313 min.
 
Żabianka SKM07:0414 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy