Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni16:00
Władysława IV16:02
Plac Wolności16:04
Wyzwolenia16:06
Zespół Szkół Morskich16:08
Krasickiego (n/ż)16:10
Brzeźno16:11
PCK16:12
Dworska16:14
al. Płażyńskiego
 
16:16
0 min.
 
Czarny Dwór16:171 min.
 
Przymorze Wielkie16:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża16:204 min.
 
Czerwony Dwór16:237 min.
 
Piastowska16:259 min.
 
Gospody16:2711 min.
 
Subisława16:2913 min.
 
Żabianka SKM16:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy