Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni14:40
Władysława IV14:42
Plac Wolności14:44
Wyzwolenia14:46
Zespół Szkół Morskich14:48
Krasickiego (n/ż)14:50
Brzeźno14:51
PCK14:52
Dworska14:54
al. Płażyńskiego
 
14:56
0 min.
 
Czarny Dwór14:571 min.
 
Przymorze Wielkie14:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:004 min.
 
Czerwony Dwór15:037 min.
 
Piastowska15:059 min.
 
Gospody15:0711 min.
 
Subisława15:0913 min.
 
Żabianka SKM15:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy