Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni21:42
Władysława IV21:43
Plac Wolności21:45
Wyzwolenia21:47
Zespół Szkół Morskich21:49
Krasickiego (n/ż)21:51
Brzeźno21:52
PCK21:53
Dworska21:55
Grudziądzka
 
21:57
0 min.
 
al. Płażyńskiego21:581 min.
 
Czarny Dwór21:592 min.
 
Przymorze Wielkie22:014 min.
 
Obrońców Wybrzeża22:025 min.
 
Czerwony Dwór22:058 min.
 
Piastowska22:069 min.
 
Gospody22:0811 min.
 
Subisława22:1013 min.
 
Żabianka SKM22:1114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy