Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni22:12
Władysława IV22:13
Plac Wolności22:15
Wyzwolenia22:17
Zespół Szkół Morskich22:19
Krasickiego (n/ż)22:21
Brzeźno22:22
PCK22:23
Dworska22:25
Grudziądzka
 
22:27
0 min.
 
al. Płażyńskiego22:281 min.
 
Czarny Dwór22:292 min.
 
Przymorze Wielkie22:314 min.
 
Obrońców Wybrzeża22:325 min.
 
Czerwony Dwór22:358 min.
 
Piastowska22:369 min.
 
Gospody22:3811 min.
 
Subisława22:4013 min.
 
Żabianka SKM22:4114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy