Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni21:12
Władysława IV21:13
Plac Wolności21:15
Wyzwolenia21:17
Zespół Szkół Morskich21:19
Krasickiego (n/ż)21:21
Brzeźno21:22
PCK21:23
Dworska21:25
Grudziądzka
 
21:27
0 min.
 
al. Płażyńskiego21:281 min.
 
Czarny Dwór21:292 min.
 
Przymorze Wielkie21:314 min.
 
Obrońców Wybrzeża21:325 min.
 
Czerwony Dwór21:358 min.
 
Piastowska21:369 min.
 
Gospody21:3811 min.
 
Subisława21:4013 min.
 
Żabianka SKM21:4114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy