Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Żabianka SKM05:50
Rybacka05:51
Pomorska05:53
Piastowska05:55
Czerwony Dwór05:56
Chłopska05:58
Obrońców Wybrzeża05:59
Przymorze Wielkie
 
06:01
0 min.
 
Czarny Dwór06:043 min.
 
al. Hallera (n/ż)06:065 min.
 
Dworska06:076 min.
 
PCK06:087 min.
 
Brzeźno06:109 min.
 
Krasickiego (n/ż)06:1110 min.
 
Zespół Szkół Morskich06:1312 min.
 
Wyzwolenia06:1514 min.
 
Marynarki Polskiej06:1615 min.
 
Plac Wolności06:1716 min.
 
Zajezdnia NOWY PORT06:1817 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni06:1918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy