Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Żabianka SKM05:36
Rybacka05:37
Pomorska05:39
Piastowska05:41
Czerwony Dwór05:42
Chłopska05:44
Obrońców Wybrzeża05:45
Przymorze Wielkie
 
05:47
0 min.
 
Czarny Dwór05:503 min.
 
al. Hallera (n/ż)05:525 min.
 
Dworska05:536 min.
 
PCK05:547 min.
 
Brzeźno05:569 min.
 
Krasickiego (n/ż)05:5710 min.
 
Zespół Szkół Morskich05:5912 min.
 
Wyzwolenia06:0114 min.
 
Marynarki Polskiej06:0215 min.
 
Plac Wolności06:0316 min.
 
Zajezdnia NOWY PORT06:0417 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni06:0518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy