Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Żabianka SKM14:11
Rybacka14:12
Pomorska14:14
Piastowska14:16
Czerwony Dwór14:18
Chłopska14:20
Obrońców Wybrzeża14:21
Przymorze Wielkie
 
14:23
0 min.
 
Czarny Dwór14:263 min.
 
al. Hallera (n/ż)14:285 min.
 
Dworska14:296 min.
 
PCK14:307 min.
 
Brzeźno14:329 min.
 
Krasickiego (n/ż)14:3310 min.
 
Zespół Szkół Morskich14:3512 min.
 
Wyzwolenia14:3714 min.
 
Marynarki Polskiej14:3815 min.
 
Plac Wolności14:3916 min.
 
Zajezdnia NOWY PORT14:4017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni14:4118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy