Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Żabianka SKM20:37
Rybacka20:38
Pomorska20:40
Piastowska20:42
Czerwony Dwór20:43
Chłopska20:45
Obrońców Wybrzeża20:46
Przymorze Wielkie
 
20:48
0 min.
 
Czarny Dwór20:513 min.
 
al. Hallera (n/ż)20:535 min.
 
Dworska20:546 min.
 
PCK20:557 min.
 
Brzeźno20:579 min.
 
Krasickiego (n/ż)20:5810 min.
 
Zespół Szkół Morskich21:0012 min.
 
Wyzwolenia21:0214 min.
 
Marynarki Polskiej21:0315 min.
 
Plac Wolności21:0416 min.
 
Zajezdnia NOWY PORT21:0517 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni21:0618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy